Ozoderm Yetkili Satış Sitesi Ozoderm Bilgi ve Sipariş Telefonlarımız
Hemen Satın Al
Ozoderm Ana Sayfa Ozoderm Nedir? Ozoderm Nasıl Kullanılır? Ozoderm Kullananlar Ne Diyor? Ozoderm Siparişimi Nasıl Verebilirim? Ozoderm İçin Sizi Biz Arayalım Mı? Ozoderm Müşteri Hizmetleri

OZODERM Gold - Yeni Ozoderm Kullanımı - Kullanım Şekli

Ozoderm Grey Hair tüm renkteki saç üzerinde yavaş yavaş etkisini göstermektedir. Açık renkten koyu renge doğalOzoderm Kullanım Sonuçları ve Süresi bir dönüşüm sağlamaktadır. Losyon tek bir uygulama ile saç rengini değiştirmemektedir, değişim ani değildir. Ozoderm Grey Hair saça zarar vermeden değişimi günden güne doğal olarak sağlar.

Gözle görünür sonuçlar elde etmek için 10 günden 21 güne kadar zaman gerekebilir, bazen çalışma ortamı veya kalitesiz temizlik ürünleriyle yıkanması durumunda bu süre 4 haftaya kadar uzar görebileceğiniz renk değişim oranı, saçınızın yapısına ve durumuna bağlıdır; eğer saçınız ince ve gözenekli ise daha hızlı sonuç elde edebilirsiniz, eğer kalın ve daha az gözenekli ise süre uzayabilir.

Ozoderm Gold Kullanımı - Kullanım Şekli

1. Ozoderm saç besleyici şampuan saçı temizlemek için kullanılır. Ilık veya soğuk su ile saçı ve saç derisini ıslatın (sıcak su saçı ve derisini kurutur). Avuç içine bir miktar şampuan alın; ellerinizle ovuşturduktan sonra şampuanı başınıza sürün ve parmak uçları ile 30 saniye kadar masaj yapın. 3 ila 5 dakika beklemesine özen gösterin ve saçınızı son olarak durulayın.

2. Saçınızda dökülme, kepek ve kabuklanma gibi sorunları varsa Ozoderm Saç Besleyici Maskeyi kullanın. Temiz saça uygulayın. Saç diplerine hafifçe masaj yaparak iyice tüm saç ve saç derisine nüfuz edin. Ürün yanında bulunan saç bonesini başınıza takarak en az 25 dakika saçta bekletin. Bu süre içerisinde aktif maddeler ve vitaminler saç derinize nüfuz edecektir. Daha sonra şampuan ve sabun kullanılmadan ılık suyla yıkayın ve durulayın. Gerekirse tekrarlayın. Gözlerle temastan kaçınınız. En etkili sonucun alınabilmesi için haftada 3 kez kullanılması tavsiye edilir. Saç dökülmesi probleminiz var ise 3 aşama olan Ozoderm Saç Besleyici Seruma geçebilirsiniz.

3. Ozoderm saç besleyici serumu her zaman kuru saça uygulanmalı ve saç dökülmesine karşı her gün bir defa kullanılmalıdır. Saç dökülmesi olan bölgede, saçlarınızı saç derinizi açığa çıkaracak şekilde ayırın sonra avucunuza döktüğünüz serumu sorunlu bölgede parmak uçlarınızla ile nazikçe masaj yaparak uygulayın. Saç deriniz gözüküyor veya kellik durumu gibi sorunlarınız varsa; saçınızda bulunan ayva tüyü, şeftali tüyü gibi tüylerin büyümesi kalınlaşması, hacim ve dolgunluk kazanması için her gün sabah akşam kullanmanız gerekmektedir.

4. Saçlarınız beyazlamaya başladı ise saç renklendirici Ozoderm Grey Hairi kullanın. Kullanımdan önce ve kullanım süresince şişeyi iyice çalkalayın. Her sabah kuru ve ya nemli temiz saç üzerine avuç içinize yeterli miktarda döktüğünüz losyonu yavaşça dağılana kadar saçınıza uygulayın.

Saçınızın tamamında bir etki istiyorsanız, saçınızın tümüne uygulayın veya bazı bölümlerin beyaz kalmasını istiyorsanız sadece belirli bölgelere uygulayın. Alıştığınız şekilde saçınızı tarayın, daha sonra ellerinizi yıkayın. İstediğiniz saç rengine ulaşıncaya kadar, ürünü 4 veya 8 hafta her gün uygulayın. Elde ettiğiniz saç rengini korumak için ürünü losyonunu haftada 1 veya 2 kez, her zaman temiz nemli veya kuru saça uygulayın.

Uygulamaya Başlamadan Önce Aşağıdaki Talimatları Okuyunuz


• Kullanmaya başlamadan önce mutlaka kutunun içerisindeki kullanım talimatını okuyunuz!
• Hergün kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız
• Ürün herhangi bir hastalığın teşhis veya tedavisinde kullanılamaz
• Göz ile temasında bol su ile yıkayınız
• Çocuklardan uzak tutunuz
• Alerjik durumlarda ürünü kullanmayı bırakıp doktorunuza veya ürün danışma hattına başvurunuz

Etkisi

Ozoderm Saç Bakım Kürü , İçeriğindeki PH 5.5 değeri ile saç veya saç derisinde alerjik reaksiyonları, tahrişi ve saç derisinde kabuklanmayı önlüyor.

Bayanlarda kullanabilir mi?

Evet Ozoderm Grey Hair 'i beyaz saçlarından kurtulmak isteyen bayanlarda kullanabilir. Genellikle bayanlar saçlarını boyamak gibi ani renk değişimini tercih ederler. Doğal görünümü seven bayanlar rahatlıkla Ozoderm Grey Hair'i kullanabilirler.

  Ozoderm Gold - Yeni OZODERM 4'lü Set

*Saç Besleyici Şampuan (300 ML)

*Şaç Beyazlık Giderici Losyon (300 ML)

*Saç Besleyici Serum (300 ML)

*Saç Besleyici Maske (300 ML)

Yeni Ozoderm 4'lü sette her ürün 300 ML. İhtiyacınız olabilecek her çeşit ürün bu sette.

Yeni Ozoderm 4 lü Set

Ozoderm GOLD Facebook

Sizi Biz Arayalım Mı?

Taksitle Hemen Satın Al

Hemen Satın Al

World, Bonus ve Axess Kartlara Peşin Fiyatına 6 Taksit İmkanı

Orjinal Ozoderm

 

Ana Sayfa | Ozoderm Nedir? | Nasıl Kullanılır? | Kullanıcı Yorumları | Sipariş Ver | Sizi Biz Arayalım | İletişim
Copyright © 2010 Ozoderm. Tüm hakları saklıdır.

Ozoderm Grey Hair Ozoderm Grey Hair

Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :